+ 48 570 175 137  biuroeuropa@onet.pl

Pokoje

ZAKWATEROWANIE

POKOJE

18 komfortowych pokoi

Zaplecze RTV

Studio 2,3 i 4 osobowe

Parking przy hotelu

WI-FI

Bezpłatny dostęp do sieci

Przestronne pokoje

Każdy z naszych gości bez problemu dopasuje pokój do swoich potrzeb

Zwierzęta

Jesteśmy otwarci na gości wraz ze swoimi pupilami

Wolne terminy

Gwarantujemy stałą cenę przy rezerwacji

Wynajem pokoi w Polanicy – Zdroju

Zapewniamy noclegi blisko centrum w Polanicy–Zdroju. Łącznie Hotel oferuje Państwu 18 komfortowych pokoi: 2 pokoje 1- osobowe z balkonami, 8 pokoi 2-osobowych w wybranych pokojach umieszczono dodatkowe łóżko dla 3-ciej osoby, 8 apartamentów typu studio dwupokojowych (salon i sypialnia lub dwie sypialnie). Cena pokoi 1-osobowych oraz innych kwater zależy od sezonu, w którym są wynajmowane. Z chęcią udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat pokoi gościnnych i udogodnień dostępnych w Hotelu Europa.

Nocleg z parkingiem w Hotelu „Europa”

Oferujemy przytulne kwatery z wieloma udogodnieniami. Wszystkie siedziby spełniają standardy hotelu 3-gwiazdkowego; w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, TV, dostęp do WiFi, telefon. Wybrane pokoje do wynajęcia posiadają balkony. Do Państwa dyspozycji oddajemy również studio rodzinne dwupokojowe 3, 4-ro osobowe. Ponadto jesteśmy otwarci na pobyty z czworonogami, gdyż zdajemy sobie sprawę, że często pupile to praktycznie członkowie rodziny. Przy hotelu znajduje się parking dostępny dla wszystkich gości. Natomiast opłata za garaż wynosi 50 PLN za dobę.

Noclegi z wyżywieniem — Polanica – Zdrój

Hotel Europa oferuje nocleg z wyżywieniem w komfortowych warunkach. Mogą Państwo skorzystać z różnych rabatów, zwłaszcza w przypadku noclegu z dziećmi. Maluchy do lat 3 nie podlegają opłatom ani za nocowanie, ani za śniadanie. Dla starszych dzieci oraz dorosłych istnieje możliwość wykupienia śniadań oraz obiadokolacji. Ze szczegółami można zapoznać się w zakładce „Cennik”. Ponadto, na terenie naszego obiektu znajduje się restauracja Europa czynna w godzinach 12:00-21:00 od wtorku do niedzieli.
Zamknij Menu